Yıldız Yükseltme

Hiç Bir Karşılaşma Tesadüf Değildir!

Yıldız yükseltme, yıldız düşüklüğü sebebiyle gerçekleştirilen tılsım ve havas topluluğunun bir işlem halinde uygulanma methodudur.

Yıldız Düşüklüğü Nedir?

Cifir methoduna göre her insan 1-10 arasında bir yıldız sayısına sahiptir. Her insan ana rahminden çıkarken 7 rakamına sahip bir şekilde çıkar. Bizler için kabul edilen makul sayıda 7 rakamıdır. Fakat doğum esnasında aynı meskende bulunan 2 rakamına sahip bir yıldız var ise çapraz değişim yaşanır ve 7 rakamına sahip kişinin yıldızı hızla karşı tarafa geçer. Bu karşı tarafa geçme meselesi sadece doğum esnasında yaşanılan bir olaydır.

Bir diğer yıldız düşüklüğü ise kişilerin çocuk yaşlarda büyü ve tılsımların uygulandığı bir bölgede zaman geçirmesidir. Çünkü çocukluk yaşlarında insanların manevi perdeleri daha şeffaf olur ve daha çabuk etkilenirler. Bu etkilenme direk yıldızına yansır.

Yıldız Düşüklüğü Nelere Sebep Olur?

Kısmetsizlik
Talihsizlik
Maddi konuların bir türlü yolunda gitmemesi
Yıllardır yaşanan kötü badireler
Başarıya ulaşma konusunda aksiliklerin çıkması
Evlilik ve ilişkilerde bir türlü işlerin yoluna girmemesi
Ön görülerde sıkça yanılma

DİKKAT!

Medyum Farzin Hoca’nın instagram yada facebook hesabı yoktur! Medyum Farzin ismini kullanan bir takım sahtekarlar sosyal medyada insanları dolandırmaya çalışıyorlar. Çeşitli mecralarda bu ismi kullanarak insanların hayalleriyle oynuyorlar. Bu sahtekarlara ve dolandırıcılara karşı dikkatli olmanız, tek iletişim kanalının irtibat numaraları olduğunu bilmeniz önemle arz edilir. Resmi internet adresimiz www.medyumfarzin.com’dur lütfen diğer açılan web sitelerine itibar etmeyiniz.

Ziyaretçi Yorumları (7)
 1. mine dedi ki:

  Her 6 ayda bir hocama yıldızname bakımı yaptırıyorum şu ana kadar dediği herşeyi yaşadım çıktı çevremden kimi yönlendirdiysem herkes çok memnun

 2. Samsunlu dedi ki:

  Yataktan kalkmayan beni kaldırdı hocam. Çok yıldızım düşüktü benim hemen hastalanır kendimi kapatırdım odaya sanki dünyam başıma yıkılmış gibi olurdum. Saolun ki farzin hocam bir çalışma yaptı ve şuan bomba gibiyim çok şükür . Allah sizi korusun hocam . Hep varolun

 3. hilal dedi ki:

  Gerçekten sonuç alınıyor mu ? korkuyorum bu tarz şeylerden ama gerçekten kendimi hiç iyi hissetmiyorum ?

 4. meriç dedi ki:

  merhabalar çok hoca aradım isim vermek istemiyorum . Her hoca yıldınızın çok düşük dedi su gönderdi çok paralar verdim hiç bir işe yaramadı. Ta kiiii farzin hocaya kadar kendi el yazısıyla bana göndermiş olduğu dua ve bir içecek su değil ama çok işe yaradı işin ustası bence farzin hoca ve sayfasını tek tek inceledim güvenle arayabilirsiniz.

 5. şükriye dedi ki:

  kendimi çok iyi hissetmeme sebepsin hocam . Sanki o kız gitti yerine başka biri geldi . Tüm yakın arkadaş aile akrabalarım hepsi aradı işlem yaptırdı ve umutsuzluk görüyorsa işlemi kapatıyor..Olmayacak duaya amin demiyor hocam.

 6. saadet dedi ki:

  İnanın isteyin dinleyin uygulayın çözüm alırsınız .Ben aldım

 7. ZERRİN dedi ki:

  VALLAHİ KİM NE DERSE DESİN ŞUANA KADA FARZİN BEYİ BULANA KADAR DOLANDIRMADIĞIM HOCA KALMADI. 1 SAAT İÇİNDE 5 GÜN İÇİNDE SONUÇ ALACAKSIN DİYEN OLDU PARA GÖNDERDİM NUMARAM ENGELLENDİ VE BİR DAHA ULAŞAMADIM .FARZİN HOCAYI NE ZAMAN ARASAM ULAŞTIM VE İŞLEMLERİM 3 AY İÇİNDE SONUÇLANDI. KENDİSİ BAŞTA SÖYLÜYOR ZATEN.TEŞEKKÜRLER HOCAM

Randevu yada Daha Detaylı Almak İçin Hemen Arayın.
İLETİŞİM
Vakit Kaybetmeden İletişime Geçin!
0506 810 21 09 Randevu yada daha detaylı bilgi almak için haftanın 7 günü 11:00 - 21:00 saatleri arasında iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın hayatta hiç bir karşılaşma tesadüf değildir!
Merkez Şube
Küçükçekmece/İstanbul
İletişim
0506 810 21 09
İletişim
0506 810 21 09
Whatsapp
0506 810 21 09
Tıkla Ara