Kısmet Açma

Hiç Bir Karşılaşma Tesadüf Değildir!

Kısmet açma, havas ve tılsımlar bir arada kullanılarak gerçekleştirilen, periyodik zamanlara ayrılarak uygulanan bir işlemdir. Özellikle yıldız yükseltmesi ile beraber yapıldığında çok daha iyi sonuçlar veren bu işlem halk arasında talih açılması olarak da isimlendirilmektedir.

Kısmet Kapalılığı Nedir?

Kısmet kapalılığı insanların aşk hayatlarını ve iş hayatlarına adeta bir set çektiği gibi aynı zamanda gözünün önünde ki fırsatlarıda görmesine engeldir. Kısmet açma yöntemi ehli kişiler tarafından gerçekleştirilir ve bu konuda ilmi olmayan kimselerin denemesi her iki tarafada zararlı sonuçlarla karşılaşmasına sebep olabilir.

Kısmet açma yöntemi uygulanmadan önce yıldızname aracılığı ile cifir ve ebced hesaplamaları gerçekleştirilerek kişilerin yıldız dengeleri kontrol edilir. Kısmetin kapalı olmasının altında ki sebeplere bakılır. Eğer yıldız düşüklüğü sebebi ile kişinin kısmeti kapalı ise o zaman yıldız yükseltmesi işlemi gerçekleştirilir. Bir diğer sebep ise kendisine yada başkasına yapılan, fakat kişinin dolaylı yoldan etkilendiği bir büyü ise bunun için bozma işlemi veya kaldırma işlemi gerçekleştirilir.

Her yaşadığımız talihsiz olayları kısmet kapalılığına yada talih kilitlenmesine yormamalıyız. Kişilerin ticaret, kariyer, aşk yada evlenme konusunda talihsizlikler yaşamasının altında gündelik problemlerde olabilir. Şu yaşadığımız zor bir dönemde her başımıza gelen olayın altında kısmet kapalılığı gibi şüphelerle yola çıkarsak veya medyum medyum gezersek vay halimize. Bu tarz konularda kapsamlı bir yıldızname bakımı yapılarak tüm sebepleri görebiliriz.

DİKKAT!

Medyum Farzin Hoca’nın instagram yada facebook hesabı yoktur! Medyum Farzin ismini kullanan bir takım sahtekarlar sosyal medyada insanları dolandırmaya çalışıyorlar. Çeşitli mecralarda bu ismi kullanarak insanların hayalleriyle oynuyorlar. Bu sahtekarlara ve dolandırıcılara karşı dikkatli olmanız, tek iletişim kanalının irtibat numaraları olduğunu bilmeniz önemle arz edilir. Resmi internet adresimiz www.medyumfarzin.com’dur lütfen diğer açılan web sitelerine itibar etmeyiniz.

Ziyaretçi Yorumları (13)
 1. Ercan dedi ki:

  Olması mümkün olmayan işlere olur demez çok disiplinli bir insan zaten çok yoğun çalışır herkesi kabul etmez para odaklı değil çözüm odaklıdır .

 2. Çare dedi ki:

  Randevu almakta çok zorlanıyorum çok yoğun ama taktım yani bu hocayla görüşmek istedim 3 ay sonrasına randevu verdiler

 3. Sezin dedi ki:

  Farzin hoca çok kültürlü kibar bir beyefendi yardım severliliği ile gönlemde taht kurdu . Teşekkürler hocam

 4. Neslişah dedi ki:

  Farzin hocayı araştırırken çok şey öğrendim bunlardan birtanesi onlarca çocuğun okuması için elinde avucunda ne varsa veriyor fazlasıyla yardım ediyor

 5. Şaziye dedi ki:

  Babamun akrabalarından biri evimize büyü yapmıştı evde değişik olaylar yaşıyorduk bir kaç hocaya gittik bizden para almak dışında hiç birşey yapmadılar kızım farzin hocanın ününü duymuş ona randevu aldık konuştuk bize yapmamız gerekenleri tek tek anlattı hiç başından atmadı ilgilendi uğraştı sonunda bizim bu dertten kurtulmamıza vesile oldu ne desek az kendisine saygılarımız sevgilerimizi sunuyoruz

 6. İsimsiz dedi ki:

  Oğlum düştü uyuşturucu batağına daha gençecik bir delikanlı . Doktor doktor gezdim olmadı sonuç alamadım. Hoca hoca gezdim çözüm alamadım . Ah farzin hocam allah beni sana gönderdi allah oğlumun gençliğine acıdı sende öyle ve sen oğlumu bu bataklıktan kurtardım ve şuan oğlum evli ne mutlu bana . Sana her namazımda duacıyım hocam .

 7. Mehtap dedi ki:

  Farzin hocaya ne derdim olsa hep danıştım çokfaydasını gördüm görüyorum çok saolun hocam .

 8. İlkin dedi ki:

  42 yaşında bekar kısmetsiz bir bayandım hocam kısmetimi açtı nin şükür . Şimdi nişanlıyım 2 ay sonra düğünüm olacak . 42 yıl sonra şansım sayenizde güldü hocam

 9. Buse dedi ki:

  Hocam biriyle ciddi ilişkim var benim için hayırlı mı değil mi nasıl öğrenebilirim. Yıldıznamede çıkar mı ?

 10. Fatoş dedi ki:

  Hocam herkesi kabul etmiyor ben işlem yaptırdım çok memnun kaldım arkadaşımı yönlendirdim ama onu kabul etmemiş bende ona hocam kabul etmiyorsa bir bildiği vardır dedim gerçektende öyle oldu o işten vazgeçtiğinde daha mutlu bir hayatı oldu

 11. Oya dedi ki:

  Ne kadar ücret yardımcı olabilir misiniz??

 12. Süleyman dedi ki:

  Yaklaşık 1 buçuk saat konuştum sabırla dinledi istediğim birşey vardı kimi aradıysam şukadar para dedi ama farzin hocam vazgeç bu işten oluru yok yazık günah medyumlarıda boşa arama hem vaktini çalarlar hem umutlarını dedi sağolsun muhteşem birisi

 13. Yaren dedi ki:

  Hocam telefonlar hep meşgul görüşmem lazım sizinle

Randevu yada Daha Detaylı Almak İçin Hemen Arayın.
İLETİŞİM
Vakit Kaybetmeden İletişime Geçin!
0506 810 21 09 Randevu yada daha detaylı bilgi almak için haftanın 7 günü 11:00 - 21:00 saatleri arasında iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın hayatta hiç bir karşılaşma tesadüf değildir!
Merkez Şube
Küçükçekmece/İstanbul
İletişim
0506 810 21 09
İletişim
0506 810 21 09
Whatsapp
0506 810 21 09
Tıkla Ara