Büyü Bozma

Hiç Bir Karşılaşma Tesadüf Değildir!

Büyü bozma, çözme veya kaldırma işleminin, daha önce yapılmış büyülere ve kişilerin mevcut yıldız hesaplamalarına göre birbirinden farklı methodları vardır.

Papaz büyüsü, aşk ve bağlama büyüsü, kısmet kapanması için yapılan büyülerin nasıl ki uygulanış yöntemleri ve çeşitleri var ise bozma amaçlı yapılan işlemlerinde birbirinden farklı yöntemleri mevcuttur. Bu konu gerçekten fazlasıyla suistimale açık bir konudur. Her arayan kişiye sizde büyü var demek bir trend haline geldi.Doğal olarak herkes telefona sarılıp bende büyü var bozarmısınız diyerek yardım talebinde bulunuyor. Bu konuda sahtekar ve dolandırıcılara karşı çok dikkatli olmalısınız. Bir kişinin üzerinde büyü olup olmadığı detaylı bir yıldızname bakımı ile ortaya çıkmaktadır. Bakımı yapan yorumcu eğer kişinin üzerinde büyü var ise yapanın mühürünü görebilmektedir.

Halk arasında büyü bozma işlemi için yapılan tılsımların tersinin uygulandığı bilinmektedir. Fakat bu bilgi kesinlikle doğru değildir. Medyumların ve hocaların gizli ilimler konusunda ki tecrübeleri ile bozma işlemleri için yön haritası belirlenir. Belirlenen bu yol ile büyü ortadan kaldırılır ve tekrar başkasının büyü yapmasına engel olunması için özel zırhlar hazırlanır. Büyü bozma işlemi sadece gizli ilimler konusunda uzmanlık derecesine ulaşmış ehli kişiler tarafından yapılır aksi taktirde bu konuda tecrübesiz birisinin uğraşması, bir musallat ile karşılaşmasına sebep olabilir. Lütfen bu konuda profesyonel yardım alınız.

DİKKAT!

Medyum Farzin Hoca’nın instagram yada facebook hesabı yoktur! Medyum Farzin ismini kullanan bir takım sahtekarlar sosyal medyada insanları dolandırmaya çalışıyorlar. Çeşitli mecralarda bu ismi kullanarak insanların hayalleriyle oynuyorlar. Bu sahtekarlara ve dolandırıcılara karşı dikkatli olmanız, tek iletişim kanalının irtibat numaraları olduğunu bilmeniz önemle arz edilir. Resmi internet adresimiz www.medyumfarzin.com’dur lütfen diğer açılan web sitelerine itibar etmeyiniz.

Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Hacer dedi ki:

    Bir insan neden bunu yapar dedim ben kendime aylarca . Eşimin kardeşi yaptı bana büyü eşimden beni soğutmak içinmiş . Çok şükür bin şükür ki farzin hocam bozdu bunu. Allah bana kim ne yaşattıysa yaşasın hocam dediğimde sen kimseye beddua okuma bak sen allahın sevdiği kulusun biz hallettik şuan dahada iyi olacaksınız ve daha sana hiç birşey yapamıcak dedi beni koruma altına aldı hocam . Allahım sen nelere kadirsin yolumu allah çizdi ve sana gönderdi hocam beni . İyiki varsın

  2. Ayşe dedi ki:

    Üzerimde birşey olduğunu düşünüyorum bunu nasıl anlayabilirim ve bunu nasıl çözebiliriz

Randevu yada Daha Detaylı Almak İçin Hemen Arayın.
İLETİŞİM
Vakit Kaybetmeden İletişime Geçin!
0506 810 21 09 Randevu yada daha detaylı bilgi almak için haftanın 7 günü 11:00 - 21:00 saatleri arasında iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın hayatta hiç bir karşılaşma tesadüf değildir!
Merkez Şube
Küçükçekmece/İstanbul
İletişim
0506 810 21 09
İletişim
0506 810 21 09
Whatsapp
0506 810 21 09
Tıkla Ara